VEĆA ORGANIZACIJSKA JEDINICA Služba za obnovu, izbjeglice, raseljena lica i stambene poslove
DJELATNOST(I) Obnova, izbjeglice, raseljena lica i stambeni poslovi
KONTAKT PODACI NADLEŽNOG SLUŽBENIKA

Mara Ištvanić , Stručni saradnik za izbjeglice, raseljene osobe i smještaj socijalno ugroženih osoba
E-mail: marica.istvanic@opcinatravnik.com.ba

SVRHA ADMINISTRATIVNOG POSTUPKA Dobivanje rješenja za prinudni ulazak u tuđi stan radi otklanjanja kvara.
PRAVNI OSNOV ADMINISTRATIVNOG POSTUPKA Zakon o upravnom postupku, član 200. (“Službene novine Federacije BiH”, broj 2/98 i 48/99); Zakon o održavanju zajedničkih dijelova zgrade i upravljanju zgradom, član 28 stav (4). (“Službene novine SBK/KSB” broj 5/14); Statut Općine Travnik, član 91. (“Službene novine Općine Travnik”, broj 11/05); Pravilnik o izvršenju hitnih intervencija na zgradama, član 13. (“Službene novine Općine Travnik”, broj 6/06).
Taksa / naknada koju je potrebno uplatiti
NAZIV TAKSE / NAKNADE IZNOS TAKSE / NAKNADE (KM) BROJ RAČUNA ZA UPLATU POZIV NA BROJ
Potrebne informacije pri predavanju zahtjeva
INFORMACIJA